Serum Takma
Buradasınız: Anasayfa / Hizmetlerimiz
Serum Takma
Serum Takma

Serum Takma

Serum takma işlemi, çeşitli hastalıkların tedavisi için kullanılmakta olan bir yöntemdir. Kan pıhtılaşması sonucunda pıhtılaşan kısımdan ayrılmış olan üst kısmında ortaya çıkan sarımtırak renkli sıvıya serum denir. 1 litre kan da yaklaşık olarak 400 gram serum bulunur. Serumları genellikle hayvanlar aracılığı ile oluştururlar. Bir hayvanın vücuduna öncelikle mikrop verilir. Hayvan vücudu ise bu mikroba karşı antikor adındaki bağışıklık hücrelerini üretir. Bu işlemden sonra ise serum üretilir. Üretilen serum iğne ile yani enjeksiyon yöntemi ile vücuda verilir. Peki serum takmanın faydaları nelerdir? Serum takma fiyatları ne kadardır? Bu ve buna benzeyen sorular hakkında daha detaylı bilgi edinmek istiyorsanız yazımızı okumaya devam edebilirsiniz.

Serum Takmanın Faydaları

Serum takmanın faydaları, birçok kişinin hayatının kurtulmasında rol oynamıştır. Saymakla bitmeyen serum takma faydaları, birçok kişi için kurtarıcı olmuştur. Öncelikle serum hastaların damar tıkanıklığına bir çözüm olmuştur. Serum damar tıkanıklığını açar. Ayrıca serum çeşitli hastalıkları ve mikropları kapmış olan bireyler için de bir çözüm olarak sunuluyor. Bilinen mikroplara karşı üretilmiş olan antikorlar, serumların içine aktarıldığı için insanlar bu mikroplara karşı savaşabiliyor. Serum, insanlara aktif bir bağışıklık sağla masada pasif bir bağışıklık olarak yine de insanlara yardımcı oluyor.

Serum Takma Fiyatları

Serum takma fiyatları, birçok etkene göre değişiklik gösterebilmektedir. Takılan serumun içinde maddelere ne kadarlık bir oranla olduğu bile serum takma fiyatlarında belirli bir etkiye neden oluyor. Bu yüzden önce doktorları tanışarak hangisi serumun sizin için daha iyi olduğunu bulmalı ve bunu dikkate alarak yani takılan seruma dikkat ederek fiyat hakkında bilgi edinmeniz gerekiyor. Serum takma fiyatları hakkında daha detaylı bilgi sahibi olmak istiyorsanız iletişim bilgileri sayesinde Gerekli bilgiyi edinebilirsiniz.

Detaylı Bilgi İçin Bizi Arayın 0541 557 28 11
UA-184796517-1İstanbul Evde Sağlık Hizmetleri Evde Sağlık Hizmetleri